Elektrické vysádzacie kreslo Mauro

Kardiacke kreslo s elektronickým nastavením polohy.   Detailný popis

Zavolajte nám

+421 911 600 625

Naša zákaznícka linka je vám k dispozícii
v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00

Elektrické vysádzacie kreslo Mauro

Kardiacke kreslo s elektronickým nastavením polohy.

Ošetrovateľská stolička Mauro kombinuje estetický a ľahký dizajn s praktickými funkciami. Elektrické nastavenie pomocou ručného diaľkového ovládača umožňuje samostatnú aj súčasnú zmenu polohy chrbtovej opierky a opierky nôh. Táto flexibilita umožňuje aj uloženie pacienta do polohy Zero-gravity, ktorá zaisťuje najpriaznivejšiu polohu pre kĺby a krvný obeh. Tvar chrbtovej opierky je prispôsobený krivkám ľudskej chrbtice a v kombinácii s dvomi druhmi peny s rôznou hustotou poskytuje vynikajúcu oporu bedrovej časti a ramenám. V zadnej časti chrbtovej opierky je madlo na tlačenie stoličky.

Stolička je vybavená 4 kolieskami s priemerom 100 mm, ktoré majú individuálnu aretáciu, čo umožňuje samostatné blokovanie koliesok. Výškovo nastaviteľné podrúčky majú 3 úrovne. V najnižšej úrovni je lakťová opierka vo výške sedadla, čo uľahčuje sedenie a vstávanie alebo presun pacienta cez bočnú stranu kresla, napríklad na lôžko. Podrúčky sú vybavené úchytmi na pripevnenie podnosu (stolíka).

Pri rozkladaní kresla do ležiacej polohy sa opierka nôh synchrónne predlžuje až o 7 cm, čím sa zaisťuje optimálna opora nôh a eliminuje napätie v zadnej časti kolien, čím sa znižuje riziko vzniku otlakov.

Sedák je možné jednoducho vybrať bez použitia náradia, čo uľahčuje jeho udržiavanie v čistote.

Kreslo je vyrábané v súlade s normami: EN 16139, EN 1728, EN ISO 14971, EN 60601-1, EN 60601-1-2.

Okrem základnej výbavy je možné doplniť stoličku o rôzne príslušenstvo, ako napríklad batériu (umožňuje nastavenie bez pripojenia k 230 V elektrickej zásuvke), držiak infúzií, odnímateľný stolík, odberové opierky, iné typy koliesok a mnohé ďalšie možnosti.

K dispozícii je 12 farieb materiálu podobného koži, ktorý je ohňovzdorný. Číselný kód odtieňu farby prosíme uvádzajte do poznámky - pri dopytoch a objednávkach.

Farby

Elektrické vysádzacie kreslo Mauro

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime čo najskôr reagovať.

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime čo najskôr reagovať.

Podobné produkty

Navštívené produkty