Zákaznícke centrum


Doručenie a doprava

Predávajúci vyhlasuje, že všetky ceny tovarov sa rozumejú bez dopravy a montáže, pokiaľ nie je dohodnuté inak.

Cena dopravy pre maloobchodný predaj je 30,00 EUR bez DPH, pokiaľ objednávka nepresiahne sumu 350,00 EUR bez DPH. Nákup nad 350,00 EUR bez DPH s dodaním v rámci SR je zdarma. Drobný tovar, ako napr. náhradné diely je možné zaslať balíkovou prepravou, cena je 10 EUR bez DPH.

Pokiaľ je na tovar poskytnutá akákoľvek zľava bude účtované aj dopravné vo výške 30,00 EUR bez DPH.

Cena dopravy pre veľkoobchodných odberateľov AKD sa vyčísluje individuálne tak, aby bola čo najvýhodnejšia pre kupujúceho. Na základe našich skúseností vieme ponúknuť takú formu dopravy v rámci Slovenska a aj v zahraničí, aby sme šetrili finančné prostriedky kupujúceho.

Formy dodania tovaru:

1. Osobný odber je možný bezplatne v rámci prevádzkových hodín a na prevádzke AKD. Kupujúcemu odporúčame vždy vopred oznámiť odhadovaný čas vyzdvihnutia tovaru z dôvodu urýchlenia procesu.

2. Rozvoz vlastnými vozidlami uskutočňujeme s prihliadnutím na vyťaženie vozidla, zvyčajne sa rozváža tovar viacerým kupujúcim naraz. Je to bezpečná forma prepravy, kedy je tovar doručovaný odborne školeným personálom.

3. Rozvoz zmluvnými prepravcami realizujeme pokiaľ nie je rentabilné využiť vlastné kapacity. Tovar je vyzdvihnutý v sklade a doručuje sa bez prekládky priamo kupujúcemu. Doručenie tovaru od objednávky nie je expresné, ale je to šetrné k tovaru, keďže sa neprekladá.

4. Rozvoz kuriérmi je rýchla forma dopravy ku kupujúcemu. Tovar sa zvyčajne ukladá na palety a je vyzdvihnutý kuriérskou spoločnosťou. Počas doručovania tovaru môže byť viackrát preložený a tým hrozí jeho poškodenie, preto je veľmi dôležité dôkladne skontrolovať zásielku pri preberaní.

5. Vynášku a montáž tovaru realizujeme na vyžiadanie kupujúceho. Pre správne nacenenie tejto služby je potrebných čo najviac informácií o podmienkach na mieste, napr. aký je prístup k budove s  vozidlom, či je na mieste schodisko alebo výťah, počet poschodí atď.